• +90 (212) 659 16 08
  • Pzt - Cum 08:00 - 18.00 / Cts 08:00 - 13.00
trenfrdees

Biz Kimiz?
hakkımızda

2002 yılında kurulan Uludağ Tekstil ürn. İmal.san. Ltd.Şti ,

Dar dokuma, polyester düğme ve metal aksesuar alanında yüksek makine parkuru, ürün gruplarında bilgisayar destekli tasarım yeteneği, Koleksiyon geliştirme kabiliyeti kendisini dünyaca ünlü markaların tercih etmesinde önemli bir etkendir.
Uludağ Tekstil, H&M, Marks&Spencer, Gap, Next, River Island, Burton markalarının belirli ürün guruplarında onaylı / önerilen tedarikçisi olarak, firma portföyünde Türkiye’nin bir çok sayıda önemli Hazır giyim imalatçısı ile çalışmakla birlikte, yine yukarıdaki markaların Mısır ve Pakistan da ki hazır giyim üreticilerine de tedarik hizmeti vererek ihracatlarına devam etmektedir. Bu markalar için çocuk ürünlerinde kullanılan, kanserojen hammadde içermeyen latex free elastic band (ilikli ve düz band lastik) ürününü Türkiye de ilk defa firmamız üretmiştir. Üretimde kullandığımız tüm hammaddeler Oeko Tex Sertifikalıdır.

Uludağ Tekstil, küreselleşme sürecinin değişen tüketim ve tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını daha iyi bir konumda karşılayabilmek amacıyla farklılığı ve gelişimi ürün kanadında yaratmanın yanı sıra çalışanları ile birlikte süreçlerin tümünü içersine alan bütünsel ve yenilikçi çalışma kültürünü de devam ettirmektedir.

2010 yılında grup firmamız olarak kurulan Selendi Dantel de kısa sürede kendi alanında güçlü bir portfoye ulaşarak hem uzak doğudan yaptığı ithalat hem de ülkemizde ki üretimi ile kısa sürede, önemli hazır giyim firmalarının tercihi haline gelmiştir.

Selendi dantel özellikle İngiltere de ofisleri bulunan markaları bire bir ziyaret ederek, markaların tasarım grupları ile sürekli iletişim halinde kalarak, talep edilen desen ve modeller geliştirmek sureti ile de ayrıcalıklı hizmet vermektedir.


Saygılarımızla

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image